dela link — реєстрація домену та недорогий хостинг

Схеми роботи партнерської програми

Швидкий старт звична партнерська програма

  1. Ви реєструєтесь у партнерській програмі та формуєте для себе свої власні партнерські посилання у розділі «Генератор коду».
  2. Потім ви встановлюєте ці коди на своїх сторінках.
  3. Коли відвідувач на сторінках натискає на партнерське посилання, він переходить на наш сайт для реєстрації замовлення.
  4. При переході на наш сайт на комп’ютері відвідувача встановлюється мітка (cookies), в якій записано, що цей клієнт прийшов на сайт саме від вас.
  5. Якщо клієнт не зробить замовлення, у нього на комп’ютері вже залишиться позначка, що він приходив на сайт за вашим партнерським посиланням. Навіть якщо він прийде за місяць, ми все одно побачимо, що він прийшов від вас.
  6. Коли відвідувач зареєструється, у базі даних клієнтів буде зазначено, що цей клієнт зареєстрований за вашим партнерським посиланням. При розміщенні замовлення в системі саме за первісною реєстрацією буде визначено, від якого партнера прийшов даний клієнт, і саме на підставі цього факту буде нараховано партнерські відсотки.
  7. При наступних нових замовленнях чи продовженні раніше замовлених послуг партнеру щоразу нараховуються партнерські відсотки.

Партнерська програма під своїм брендом розвиток власного бізнесу

Розвиток власного бізнесу та просування власної торгової марки — це можливість отримати стабільне фінансове джерело, яке дозволить вам бути незалежним у своїх доходах.

Чому це вигідно?

По-перше, тому, що ваші клієнти всю роботу з оформлення та продовження замовлених послуг здійснюють на вашому сервері. Ви не втрачаєте своїх відвідувачів; навпаки, додаючи нові можливості на сайт, ви робите його кориснішим для своєї аудиторії. Усі операції ведуться лише на вашому сайті.

По-друге, під час просування послуг хостингу та реєстрації доменів ви рекламуєте виключно свій власний сервер та свою власну торгову марку — ви просуваєте насамперед свій бізнес.

І, по-третє, всі реєстрації клієнтів жорстко прив’язані до адреси вашого партнерського сайту. Навіть якщо клієнт не матиме «куки» (cookies), ваш клієнт буде зареєстрований виключно з вашим кодом партнера.

Умови початку роботи

Наявність власного сайту;
Володіння навичками створення html-сторінок та налаштування дизайну;
Доступ до керування записами DNS для свого домену.

Як це працює

Ви реєструєтеся у партнерській програмі.
У розділі «Своя партнерська програма» налаштовуєте дизайн сайту на власний смак.
Потім створюєте субдомен для вашого проекту з будь-яким ім’ям, яке необхідно направити на IP-адресу 213.186.192.137. Наприклад, адреса вашого сайту — 4everybody.info; ви створюєте субдомен domains з IP-адресою 213.186.192.137 і тоді сайту, на якому ваші клієнти будуть робити замовлення, буде адреса http://domains.4everybody.info.
Всі замовлення, розміщені через ваш сайт, жорстко прив’язані до вашого коду партнера.

Вам залишається тільки вибрати тип програми, яку ви хочете використовувати, в іншому наші рішення допоможуть вам створити свій власний бізнес і стати фінансово незалежними.

Заробляйте разом із нами! Заробляйте разом із нами!

Партнерська програма
Перевірити домен:
www. .
delalink.net:
Служба підтримки:
Київ (044) 239-10-76
Дніпро (056) 370-52-42