>
dela link — реєстрація домену та недорогий хостинг

Партнерська програма з продажу хостингу та доменів

Ми продаємо хостинг та домени, і платимо комісійні за кожного залученого клієнта. Ви можете заробляти разом із нами.

Це просто

Ви розміщуєте банери або посилання з вашим партнерським кодом. Люди їх натискають і роблять замовлення. Ви отримуєте свою законну винагороду.

Щоразу, коли залучений вами клієнт оплачує наші послуги (продовжує реєстрацію домену, платить за хостинг), ви отримуєте комісійні. Швидкий старт →

Якщо ви вмієте робити сайти, ви можете продавати домени та хостинг під власною маркою. Можна створити новий розділ на існуючому сайті, причому повністю в його стилі. Партнери, що зареєструвалися на вашому сайті, будуть приносити вам додатковий дохід. Подивіться, це теж не складно →

При цьому вам не потрібно займатися обслуговуванням клієнтів, договорами і серверами. Усю технічну сторону ми беремо на себе.

Дізнайтеся, що потрібно робити →

Це надійно

Послуги хостингу та реєстрації доменів ми надаємо з 2002 року. Наші клієнти — малий бізнес і великі компанії, державні установи та популярні інтернет-проекти. Кілька слів, хто ми такі →

Ми вивчали, аналізували і експериментували, тому сьогодні ми можемо запропонувати вам зручний і перевірений функціонал для заробляння грошей.

У вас на руках буде детальна статистика, щоб відстежувати реєстрації клієнтів і партнерів, порівнювати ефективність різних майданчиків і створювати успішні рекламні кампанії.

Подивіться: це непоганий функціонал →

Це прибутково

Домен потрібно продовжувати (тобто оплачувати) щороку. Хостинг також потребує регулярної оплати. Щоразу, коли одного разу залучений вами клієнт платить за наші послуги, ви заробляєте гроші. І через рік, і через два.

На комп’ютерах відвідувачів залишається мітка (cookie). Навіть якщо залучений вами клієнт зробить замовлення не відразу, а через деякий час — ми все одно побачимо, що він прийшов від вас, і ви отримаєте винагороду.

До речі, ви самі вибираєте, як вам зручніше отримувати винагороду: переказом на карту або електронними грошима.

Заробляйте разом з нами! Реєструйтеся та починайте

Партнерська програма
Перевірити домен:
www. .
delalink.net:
Служба підтримки:
Київ (044) 239-10-76
Дніпро (056) 370-52-42