dela link — реєстрація домену та недорогий хостинг

delalink.net: хто ми такі

Ми робимо хостинг та реєструємо домени з 2002 року.

Переважно наші клієнти згадують нас, хіба коли настав час продовжити послуги (ми нагадуємо завчасно). Або розширити хостинг. Або прикупити ще один домен. Або два.

Втім, служба підтримки завжди напоготові.

Тому багато наших клієнтів, що прийшли в 2002-му, і зараз з нами. Приходьте і ви.

Домени ми реєструємо виключно на ім’я клієнта (якщо ви захочете піти, ваші домени залишаться з вами); а на хостинг у нас 30-денний money back (тобто ми повернем гроші, якщо хостинг вам не сподобався). Чому б не спробувати?

Наша історіяЯкщо хочеш зробити щось добре — зроби це сам

delalink.net — це підрозділ студії dela design. Студія робить сайти з 1999 року. Сайти потрібно було десь розміщувати.

На той момент вітчизняний ринок не балував пропозиціями. Кожен провайдер пропонував «місце під сторінку» і доступ по FTP. І це все. Були і зовсім клінічні випадки — ніякого FTP; мовляв, приходьте з дискетою.=) Статистики — ні, бази даних — під запит, свій домен прикріпити — ціла справа; налаштувати 404-у в стилі сайту завдання з розряду нерозв’язних, тут навіть ящик пива адмінам не допоможе.

До речі, деякі провайдери досі продають такий хостинг ;-)

Воно і зрозуміло. Для простого ISP — головне завдання пустити людей в інтернет, а розміщення сайтів — то таке, зайві пустощі. Непровайдерська ця справа хостингом займатися.

Стало зрозуміло, що потрібен свій, професійний, хостинг. Щоб сайт однаково віддавався і з www., і без. Щоб крони, бази, логи. Щоб на швидкому каналі. І ще — щоб на стабільному. Щоб самостійно заводити субдомени та адреси електронної пошти.

Ну і завели потихеньку. Відкатали на своїх сайтах, стали пропонувати людям.

Така така історія. Далі нецікаво, далі пішла вже рутина: канали розширюються, серверів стає більше, ціни падають. А, ось ще було. Приходить одного разу… ні, цю історію ми поки не будемо викладати в інтернет.

Наші клієнти — наша краса та гордість

В більш-менш алфавитному порядку:

Це лише деякі з наших клієнтів. Якщо ви наш клієнт, і хочете бути в цьому списку — надішліть свій логотип на info@delalink.net.

А ось наша кнопка: delalink.net: домени та хостинг

Якщо ми вам подобаємося, поставте її собі на сайт, ось так: <a href="https://www.delalink.net/" хостинг"><img src="https://b.delalink.net/delalinknet.gif" width="88" height="31" alt="delalink.net: домени та хостинг" style="border: 0" /></a>.

Не бажаєте кнопку — поставте просте посилання: <a href="https://www.delalink.net/" title="delalink.net: домени та хостинг">delalink.net: домени та хостинг</a>.

Дякуємо!

Про сайт delalink.net

Цей сайт — спільний проект студії dela design та ТОВ «Перший Український Інтернет-реєстратор».

Ми зробили цей сайт для того, щоб кожен, кому потрібен хостинг або домен, міг отримати його не відходячи від клавіатури, швидко і легко. На цьому сайті ви без праці знайдете вільний домен і відповідний пакет хостингу.

Замовлені послуги можна швидко оплатити — теж через сайт — за допомогою карт Visa/MasterCard, або віртуальними валютами; чи просто роздрукувавши квитанцію для оплати в касі. Переглянути всі способи оплати →

Клієнти можуть керувати своїми замовленнями — знов таки, через сайт.

Ваша конфіденційність. Охорона приватної інформації

Ваші облікові дані, які використовуються на цьому сайті, а також вся інформація, яку ви повідомляєте нам по телефону, електронній пошті, співробітникам, або через форми зворотного зв’язку, використовується тільки для забезпечення зобов’язань і наданню реєстрації доменів. Ці відомості суворо конфіденційні, і в жодному разі не передаються третім особам, крім ситуацій, передбачених законодавством України.

Ми зобов’язуємося докласти максимальні сили для охорони наданої нам інформації, розуміючи, що отримали її як надійні партнери в вашому бізнесі.

Про нас
Перевірити домен:
www. .
delalink.net:
Служба підтримки:
Київ (044) 239-10-76
Дніпро (056) 370-52-42